DZIEŃ Z PODATKAMI

coverrrrCzy od 2015 r. możemy spodziewać się drastycznych zmian w ordynacji podatkowej? Czy jest ktoś kto będzie w stanie doradzić i wytłumaczyć nowe przepisy? Jak to możliwe, że niektórym udaje się je ominąć i zbić na tym fortunę? Czy państwo i Unia Europejska bronią siebie i nas przed nieuczciwą praktyką… Nurtujące pytania dotyczące podatków są nieodzowną częścią naszej codzienności, dlatego też niezwykle ważne jest zrozumienie obowiązujących nas przepisów i regulacji. Często jednak przepisy okazują się bardzo zawiłe…
Już 21 maja 2015r. ELSA Kraków organizuje Dzień z Podatkami, którego Partnerem Głównym jest Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Małopolski. W czasie wydarzenia najlepsi specjaliści w dziedzinie prawa podatkowego oraz finansowego spróbują w sposób możliwie jasny, zrozumiały i interesujący przedstawić konkretne regulacje prawne, ich znaczenie i cel oraz podzielą się z nami praktycznymi wskazówkami i spostrzeżeniami nabytymi podczas ich praktyki w zawodzie.
W ramach tego Dnia będzie możliwość wzięcia udziału w licznych spotkaniach, takich jak:
1. “Duża” nowelizacja ordynacji podatkowej – co nas czeka od 2015 r. – seminarium podczas, którego będziemy mogli zaznajomić się z całym szeregiem planowanych zmian w ordynacji podatkowej.
Odbędzie się ono w sali 218 w Collegium Wróblewskiego („Olsza”) w godzinach 11:30-13:00.
https://www.facebook.com/events/818914411497510/

2. Symulacja egzaminu na doradcę podatkowego – czyli praktyczna możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z „podatków”. Taką okazję będzie miało jedynie 30 uczestników, dlatego nie zwlekajcie z zapisami! Dodatkowo dla trzech najlepszych osób przewidziane są nagrody. Zapraszamy 13:30-15:00 do sali 218 w Collegium Wróblewskiego – obowiązują zapisy.
https://www.facebook.com/events/757760814321879/

3. „Zawód wyborowy – doradca podatkowy” czyli prezentacja, podczas której poznamy specyfikę coraz popularniejszego w Polsce zawodu. Wydarzenie będzie miało miejsce w sali 219 w Collegium Wróblewskiego od 15:15 do 16:45.
https://www.facebook.com/events/883601891698287/

4. Na koniec zapraszamy na seminarium „UWAGA! Raje podatkowe” – wydarzenie przybliżające problematykę rajów podatkowych oraz mechanizmów, które stosuje Unia Europejska, aby się przed nimi bronić. Okazja do poznania co stoi za finansowym sukcesem większości czołowych koncernów na świecie, jak wpływa to na nasz portfel i gospodarkę UE. Wszystkie te informacje i wiele innych uzyskacie przychodząc do sali 223 w Collegium Wróblewskiego o 18:30.
https://www.facebook.com/events/888533624526461/

Mamy nadzieję, że wymienione wydarzenia wzbudziły Waszą ciekawość i chcecie poznać opinie ekspertów lub po prostu zmierzyć się z podatkami w nieco bardziej praktycznej formie. Będzie to też niezwykła szansa do zaspokojenia Waszej ciekawości dotyczącej często zawiłych i trudnych zagadnień związanych z prawem podatkowym, dlatego nie możecie przegapić takiej okazji!

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Waszą obecność!

Polecamy dołączyć do wydarzenia głównego na Facebook’u!