Law

Warsztaty z kancelarią DZP

By Kwiecień 28, 2017 No Comments

Dwudziestego piątego kwietnia wzięliśmy udział w warsztatach pt. „Jaką rolę pełni prawnik zewnętrzny przy obsłudze transakcji na rynku regulowanym – emisje akcji, podział spółki publicznej, nabycie banku na przykładach IPO Idea Bank, nabycia Allianz Banku, podziału Getin Holding?”. Przeprowadziła je Elżbieta Lech – Senior Associate w Praktyce Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych.

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka powstała w 1993 roku i od tego czasu systematycznie zwiększa swój potencjał. Nasza reputacja i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników i ekspertów podatkowych.
Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie oraz biura w Poznaniu i Wrocławiu. Liczący ponad 140 osób zespół specjalistów, pracujący pod kierunkiem 24 Partnerów, świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki.
Prawnicy i eksperci podatkowi świadczą usługi w ramach dziewięciu praktyk: infrastruktura i energetyka, IP&TMT, life sciences, nieruchomości, podatki, postępowania sporne, prawo pracy, prawo spółek, fuzji i przejęć, rynki kapitałowe i instytucje finansowe.
Szeroka sieć powiązań i relacji z kancelariami zagranicznymi pozwala na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce. Doradztwo na rzecz klientów jest świadczone w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim.
Niezmiennie od lat kancelaria DZP plasuje się w czołówce rankingów organizowanych przez wiodące dzienniki ogólnopolskie – Rzeczpospolita i Dziennik Gazeta Prawna. Jest również rekomendowana i wysoko pozycjonowana przez międzynarodowe publikacje specjalistyczne.

Szkolenie było bardzo interesujące i wynieśliśmy z niego mnóstwo przydatnych informacji i wskazówek. Dziękujemy za uczestnictwo w organizowanych przez nas warsztatach, a Pani Elżbiecie Lach za ich poprowadzenie.

Leave a Reply