Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny

Wyjazd Szoelniowo-Integracyjny (2)Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny to cykliczny projekt organizowany przez ELSA Kraków. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla studentów oderwanie się na chwilę od uczelnianej rzeczywistości, by na łonie natury zdobyć cenne doświadczenie z ciekawych szkoleń, a po nich odpocząć ze znajomymi przy wspólnej zabawie.

W tym roku wyjazd odbywa się w dniach od 27 do 29 marca. Na miejsce wyjazdu, podobnie jak dwa lata temu, wybrany został ośrodek Ostoja Górska w Koninkach.

Na WSI uczestnicy będą mieli okazje uczestniczyć w czterech szkoleniach:

– “Zasady konstruowania korespondencji oficjalnej” – Katarzyna Jessa;
– “Wpływ zdrowia fizycznego na kondycje psychiczną i zdolność uczenia” – Klaudia Szott;
– “Huston, we have a problem. Jak radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi?” – Krzysztof Merzel;
– “ELSA 1”.

Dodatkową atrakcją dla chętnych, jest możliwość uczestnictwa w porannej w sesji jogi, która będzie się odbywała każdego ranka. Zajęcia będą prowadzone przez Klaudię Szott.

CENNIK:

Koszt wyjazdu wynosi 105 zł. W cenę wliczone są: 2 noclegi, transport na trasie Kraków-Koninki i Koninki-Kraków, 2 śniadania, szkolenia oraz udział w programie socjalnym. Opcjonalnie uczestnicy będą mogli dokupić sobie obiady, każdy w cenie 18 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Facebook’u. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres mailowy: poradafilip@gmail.com

Do zobaczenia w Koninkach!! 🙂