Spotkanie otwarte z przedstawicielami Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

kspa2Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków oraz Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ serdecznie zapraszają na dwa spotkania otwarte z przedstawicielami Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (KSAP) jest wyjątkową instytucją wszechstronnie rozwijającą polską służbę publiczną. Unikatowe funkcjonowanie Szkoły opiera się na prestiżowym kształceniu stacjonarnym, nowoczesnych szkoleniach dla administracji oraz realizacji projektów innowacyjnych i transformacyjnych. Pełna oferta KSAP stanowi liczne inspiracje do rozwoju.

KSAP zapewnia przygotowanie do przyszłego zawodu, a absolwenci kierowani są do pracy w urzędach administracji publicznej na stanowiskach, jakie bezpośrednio po ukończeniu Szkoły stawia do ich dyspozycji Prezes Rady Ministrów. Słuchacze, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kształceniu mają prawo pierwszeństwa w wyborze ofert pracy, gdzie mają obowiązek przepracować co najmniej 5 lat.

Na spotkaniu będzie się można dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy dotyczących rekrutacji do KSAP, jak również szkoleń, programów i projektów przez nią organizowanych.

Oba spotkania będą o tej samej treści i odbędą się:

– o godz. 11:30 w Collegium Wróblewskiego (ul. Olszewskiego 2) sala 223 – organizowane przez ELSA Kraków,
– o godz. 15:00 w Auli Małej Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) – organizowane przez KSSM UJ.

Informacje na bieżąco na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/804447952944502