Październik – Krakowskie Dni Adaptacyjne

Pierwszy miesiąc roku akademickiego rozpoczęliśmy tradycyjnie, czyli od Krakowskich Dni Adaptacyjnych, które odbywały się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego od 5 do 9 października.

W ramach tegorocznego KDA zaproponowaliśmy studentom wiele ciekawych wydarzeń, które każde było nastawione na realizacje rożnych celów, jakie sobie postawiliśmy. Chcieliśmy, by świeżo upieczeni studenci mogli szybko zaadoptować się na wydziale, w ramach studenckiego życia i zachęcić do tego, by nie bali się, tylko odważnie stawiali kroki na początkach swoje kariery zawodowej. Pierwszego dnia, czyli 5 października w Auditorium Maximum w czasie trwania oficjalnego wykładu inaugurującego rok akademicki zorganizowaliśmy stoisko informacyjne o ELSA Kraków, gdzie można było porozmawiać z naszymi reprezentantami, zjeść krówkę i dowiedzieć się czym się zajmuje ELSA.

Od poniedziałku do środy odbywały się w budynku Pałacu Larischa codziennie od godziny 8 do 15 Targi Książkowe, podczas których starsi koledzy mogli sprzedać swoje podręczniki, a młodsi je nabyć.

targi

7 października o godzinie 18;30 w Sali Audytoryjnej odbyło się seminarium “Prawa Studenta”, podczas którego została Wam przybliżona tematyka nie tylko praw, ale także obowiązków studenta.

9 października w klubie Diva odbyła się impreza na zakończenie Krakowskich Dni Adaptacyjnych, która była okazją do zabawy i podsumowania pierwszego projektu ELSA Kraków w nowym roku akademickim!;)

kda impra