DEP: „A czy Ty umiesz się uczyć?“

dep1„A czy Ty umiesz się uczyć?“- warsztaty Amadeusza Ley z firmy Psychoedukacja 17 listopada 2014 (poniedziałek), godz. 15:30 [szczegółowe informacje na temat miejsca spotkania wkrótce]

Półtoragodzinne szkolenie omawiające najczęściej popełniane podczas nauki błędy. Błędne podejście do nauki skutkuje m.in. obniżoną koncentracją, znacznym spadkiem motywacji oraz pogorszeniem zapamiętywania. Szkolenie to skierowane jest głównie do studentów oraz osób, które w krótkim czasie chcą nauczyć się podstaw efektywnej nauki.

PRELEGENT: Amadeusz Ley

Szkoleniowiec, psycholog, certyfikowany trener NLP. Twórca programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparcium.in. o autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej. Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: “Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

www.psychoedukacja.edu.pl

ZAPISY:

[https://docs.google.com/forms/d/1mzq4n4Jd0oG5vh7Zf2JIfl691pSqeUM1OfXughjdxAE/viewform?usp=send_form]