XX edycja Dni Edukacji Prawniczej

W dniach 14-16 listopada odbyła się XX edycja Dni Edukacji Prawniczej. Jest to ogólnopolski projekt organizowany przez ELSA Poland w 17 ośrodkach akademickich w jednym czasie. Składa się on z trzydniowego cyklu szkoleń, warsztatów, spotkań i prezentacji, które pozwalają studentom prawa zdobyć cenne umiejętności, dowiedzieć się, jak wykorzystać wiedzę i doświadczenie z najróżniejszych dziedzin w przyszłej pracy zawodowej, a także poznać możliwości, jakie czekają po ukończeniu studiów prawniczych.

Oto wydarzenia jakie ELSA Kraków przygotowała dla uczestników projektu: wykład ,,ERASMUS Programme dla studentów prawa i administracji”, warsztaty ,,Transakcje dotyczące nieruchomości – wyzwania podatkowe”, warsztaty z prawniczego i biznesowego języka angielskiego przeprowadzone przez szkołę językową Speak Up, warsztaty z pisania umowy najmu z kancelarią Grela Mastela Wałecki, warsztaty z alternatywnych metod rozwiązywania sporów oraz mediacji, wyjście na wokandę do Sądu Apelacyjnego, warsztaty z firmą MDDP dotyczące postępowania podatkowego i sądowo-administracyjnego oraz symulacji postępowania przed NSA, warsztaty z pisania pism procesowych z kancelarią SPCG, warsztaty z umiejętności miękkich dla pracowników oraz debata z sędzią Anną Marią Wesołowską.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, niezmiernie się cieszymy, że było Was z nami tylu! Dziękujemy prelegentom, którzy poświęcili dla nas czas, przeprowadzając warsztaty i prelekcje oraz dzieląc się ogromem wiedzy.
Szczególne podziękowania należą się Partnerowi Głównemu ELSA Kraków – Kancelarii SPCG, jak również Kancelarii Grela Mastela Wałecki. Dziękujemy również Patronom tegorocznej edycji – Wydawnictwu Od.Nowa oraz radiu Uniwersytetu Jagiellońskiego UJOT FM.

Do zobaczenia w przyszłym roku! 😉